Događaj MAGENTA 1 B2B Run Osijek


2018-06-14


Jučer je u suorganizaciji našeg kluba održana Magenta 1 B2B Run utrka. Treću godinu za redom Osijek je uz Split, Rijeku i Zagreb bio domaćin najveće poslovne utrke.


Timove je činilo minimalno troje zaposlenika iz kategorija male, srednje i velike tvrtke. Na startu se našlo preko 600 zaposlenika iz 57 tvrtki, a utrku je završilo njih 567. Uvjeti za trčanje su bili gotovo idealni, nije bilo vruće, jedino je vjetar malo kvario potpuni užitak. Trčala se dužina od 5 km poznatom trasom od VK Iktus preko pješačkog mosta prema ZOO vrtu i onda nazad preko Kopike i cestovnog mosta prema VK Iktus gdje je bio cilj. Od članova našeg kluba, za svoje tvrtke, nastupili su odlični Goran Jerić koji je utrku završio na 14. mjestu s vremenom 0:20:12, Alan Biro je zauzeo 20. mjesto s vremenom 0:20:45, Tomislav Bilandžić je bio 23. s vremenom 0:21:08 i Vedran Taslidžić na 405. mjestu s vremenom 0:33:53. Nakon utrke, za sve sudionike organiziran je after run party na terasi VK Iktus. Naš klub se i ove godine potvrdio kao dobar suorganizator ovako velikog trkačkog natjecanja.

Rezultati
Promo