Podaci za uplatu startnine

  • ŽUTI ŠEŠIR, SPORTSKO REKREATIVNI KLUB
  • KORANSKA 25A
  • 31000 Osijek
  • IBAN HR9825000091101426894
  • 50,00 Kn
  • Svi koji se prijave do 19.05.2017. imaju osiguranu učesničku medalju. Onima koji to ne učine do 19.05.2017. nažalost, zbog organizacijskih zahtjeva, nismo u mogućnosti osigurati medalju.

LISTA PRIJAVA - OSJEČKI CENER

SUBOTA
OSIJEK, 27.05.2017

Redni brojImePrezimeGodišteMjestoKlub
1Dario Majetić1973OsijekSRK Žuti šešir
2MarkoŠikić1980Ivankovoindividualac
3AlanBiro1971OsijekSRK Žuti Šešir
4MarinaKoprivnjak1966OsijekŠT Hrvatski sokol
5IvanMadecki1955OsijekMK Hrvatski sokol
6SandraPrivšek1980OsijekŠkola trčanja Hrvatski sokol
7VedranDanko1981ZagrebKeglićBoys
8StjepanVukelić1991Bukovlje 
9IvanPervan1981OsijekTK TRI-TIM OSIJEK
10KrešimirValentić1981Češljakovci Individualac
11ZdenkoTurniški1966OsijekREKREATIVAC
12EnaJurčić1987OsijekIndividualac
13DaliborVujić1973OsijekIndividualac
14DavorMićunović1985OsijekUdruga Zdravo trčanje
15LidijaErceg1984ZagrebIndividualac-Tanzanija
16DavorLatas1979OsijekIndividualac
17VandaZahirović1980OsijekAK Maraton Vukovar
18PetarMarijanović1980Osijek 
19Gordana Popović1967OsijekUdruga Zdravo trčanje
20BorisPanić1990ErdutDVD Erdut
21GoranUgrčić1977Požegaak Sljeme
22HrvojeTržić1986NašicePD Krndija
23TihomirKolembus1962NašiceNašice
24GoranMilicevic1979Stari JankovciRekreativac
25MarioFeletar1970Osijekindividualac
26GoranVučković1983Slavonski BrodAK NoGA Novska
27ŽeljkaPajc Muharemović1979Osijekindividualac
28ZvonimirVakanjac1972Osijek 
29AngelMilišić-Zečević1979BelišćeSRK Baraber
30IvanVolinek1981OsijekTrofeji.hr
31NikolaBiter1988OsijekBaraber extreme team
32VlastaLončarić1990OsijekBaraber extreme team
33MarkoSakač1960Belišćeudruga
34MirjanaTovjanin1986Novi Sad 
35VlastaŽivković1977OsijekInd
36MirnaMašina1977OsijekInd.
37KristijanAndelic1985Retkovci 
38TomislavIlin1986ValpovoSRK Baraber extrem team
39TomislavBilandžić1974OsijekSRK Žuti šešir
40LukaIvković1997Beli ManastirOrijentacijski klub Sova
41MatejKozari1985Valpovo 
42KristijanCopak1984Osijek 
43DejanBošnjak1980Branjin VrhIndividualac
44RankoGantner1974Osijekindividualac
45marijancindrić1960kutinaak noga novska
46DomagojSajter1979Osijek 
47DinkoSeršić1979Osijek 
48DinaKoprolčec1979OsijekIndividualac
49MiroslavRumiha1975ZagrebJavna vatrogasna postrojba Zagreb
50SlavenKožić1982OsijekUZT
51IvanNedjalkov1972PécsMecsek maraton team Pécs
52SlavenFlorijančić1982Osijek-
53IvanVitenberg1988Požegaindividualac Požega
54VedranTaslidžić1976OsijekSRK Žuti Šešir
55KrešimirDević1979Osijek 
56MarkoJurak1975OsijekUdruga Zdravo Trčanje
57ZdenkoGrahovac1968Našice 
58IgorOrbanic1979OsijekIndividualac
59ZdenkoCerovečki1962BelišćeDVD Belišće
60DarkoMajdenić1979ČrnkovciIndividualac
61MarkoKučinac1980ValpovoIndividulac
62MelitaPosavac1985ViroviticaInd
63ZoranSopić1979ValpovoIndividualac
64ŽeljkoNovaković1987BrčkoBK "Sv. Nikolaj" Brčko
65igorbednaic1979belisceudruga zdravo trcanje
66RobertPejak1974ValpovoUdruga Zdravo Trčanje Osijek
67DanielIkica1966OsijekHrvatski Sokol Osijek
68MarkoVuletić1984OsijekIndividualac
69PredragPrekodravav1973OsijekUdruga Zdravo Trcanje
70DavorIvančok1973OsijekUdrga Zdravo trčanje
71MarijanaŠvajda1977PožegaAk Požega
72BrankicaŽarković1973Osijekudruga KPS
73LukaŠibalić1978OsijekIndividualac
74EmilijaMalovčak1985NašiceIndividualka
75Tomislav Dodig1979Osijekindividualac
76GoranJerić1986OsijekSRK Žuti Šešir
77TihomirHorvat1972Osijej 
78DavorVidović1991Banja Luka 
79Stjepan Novak 1998Satnica ĐakovaćkaDVD Satnica Đakovaćka
80KristijanDrenjančević2000Satnica ĐakovaćkaDVD Satnica Đakovaćka
81Robert Petrač1974Satnica ĐakovaćkaDVD Satnica Đakovaćka
82ZdenkoTarguš1952OsijekUdruga "Zdravo trčanje"
83JulijanaBenotić1986Našice 
84NedjeljkoBabić1971Velika GoricaJVP Zagreb
85Mariana Čegar Lukić1979ApatinAtletski klub Apatin
86GoranPetrović1971Mece 
87IvanForko1980ZagrebJVP Zagreb
88SinišaAntonić1978ZagrebJvp Zagreb
89IvanaZuković1977OsijekHrvatski sokol
90IvanaRudinski1973Osijek 
91SanjaAteljević1966OsijekHrvatski sokol
92MarkoSakač1960BelišćeZdravo trčanje
93JuricaErceg1993Osijek 
94MarinaHrnjak1979OsijekIndividualac
95DubravkoAladić1990ĐakovoAK SLA Ante Perić Đakovo
96HrvojeZebić1971GarešnicaAK Maksimir
97NivesZebić1998GarešnicaAK Maksimir
98MarinBilandžić1990Osijek 
99IvicaVučković1966V.KopanicaMK Hrvatski Sokol
100DorotejaSanti1997Slatina 
101IvanVrebac1983Osijek 
102DanijelDunković1994SlatinaAk Slatina
103Vlatka Lovrenc-Poljanac 1977ViroviticaInd
104RobertPoljanac1976ViroviticaInd.
105SebastianHerceg2000SlatinaAK.Slatina
106RenatoRomanovic1988ErnestinovoMK Hrvatski Sokol Osijek
107MihaelTapsanji1981OsijekUdruga Zdravo Trčanje
108ZlatkoRomanović1965AntunovacMK Hrvatski Sokolovac Osijek
109MihaelaMihalić1985Đakovo 
110VedranaNikolašević1994Đakovo 
111AndreaNikolašević1990Đakovo 
112MarijanaŠvajda1977PožegaAk Požega
113MatijaKarša1976BelišćeUdruga Zdravo trčanje
114MatejaKarša1988Belišće 
115KrunoTomljanović1973ViroviticaSRK Baraber
116VjekoBulat1981Osijek 
117MihaelTapšanji1981OsijekUdruga Zdravo Trčanje
118DanielMaceluh1973PožegaIND
119RobertoBašić1968OsijekUdruga zdravo trčanje
120IvanDragić1988Đakovo 
121VladoDombi1965Jagodnjakindividualac
122DanielSrb1964OsijekUdruga zdravo trčanje
123Antun Nigovic1976KutjevoTK Brace
124Branimir Keler1966OsijekUdruga Zdravo trčanje
125Davor Blažević1984ĐakovoDVD Đakovo
126VeronikaStučka1975OsijekIndividalac
127BorisPul1986ĐakovoDVD Đakovo
128Antoniošutalo1985ĐakovoDVD Đakovo
129MarkoDuvnjak1984ĐakovoIndividualac
130TeoKnežević1995Mostar 
131SnježanaSrb1965OsijekUdruga zdravo trčanje
132IvicaTomin1967ValpovoUdruga zdravo trčanje
133AntonioTačković1987PetrijevciATLANTIC RUNNING TEAM
134SlobodanHegyi1979Čepin 
135IvanIvic1994Valpovo 
136IvanKočiš1983Đakovo 
137KatarinaBenčina1985Osijek 
138MatejRonta1995Donji MiholjacAk Maksimir
139HrvojeJurić 1986Vrbica 
140PaulaKrižić1995Osijek 
141ViceOlujić1966Osijekrekreativac
142ZeljkoBrdaric1988Đakovo 
143BorisOstoić1955OsijekDVD Retfala
144VedranKovačić1994OsijekKPS